View Single Post
  #521  
Old 12-23-2013, 09:53
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez eddig elég macerás volt. Pont azért volt 72 óra a minimum, hogy ne erre legyen használva. No de a tizensok évvel ezelőtthöz képest rengeteget változott az átlagos életvitel.
Igen, szerencsére. A tizensok évből én 11-ben részt is vettem. És el kell mondanom, hogy a 10 évvel korábbi énemhez képest változott kicsit az értékrendben. Volt olyan időszak, amikor 0-24-ben figyeltem énis, de mióta komoly munkám van, és született gyerekem, azóta ez természetesen módosult kicsit. És ez így normális. Viszotn 100%-ban meg nem akarom abbahagyni a hódítót. Tehát én támogatom az ilyen kényelmi megoldásokat, mert több mozgásteret ad. most is van, hgoy van néhány nap, amikor nagyon aktív tudok lenni, és van fél nap, vagy egy, amikor szinte zéró az aktivitás. Ezért kifejezetten örülök, hogy egy fél nap elintézni való miatt nem kell 72 órát kihagynom!

ha ez nem lenne, akkor valszeg egy játékossal biztos kevesebb lenne, mert ilyen kevés szabadidő mellett ez a játék már értelmetlen volna, mert semmire nem mennék vele.

Jelen pillanatban is a 10 országomból 1 aktív van (egyet meg véletlenül behoztam épp most) de legalább 3 óra múlva vissza tudom tenni...
Reply With Quote
Sponsored Links