Thread: 1A események
View Single Post
  #10782  
Old 05-14-2011, 01:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Nagy mesélnivaló tényleg nincs, de azért pár kulisszatitok:

Hetek óta tartó nézelődésünk múlt héten révbe ért, ugyanis rést véltem felfedezni az egyébként sziklaszilárdnak hitt pajzson, amit kíméletlenül ki kívántam használni.

Jelentéktelen mennyiségű számolás után megejtettünk egy már régóta érett fordulást, így bekerültünk a 4 millás klánok sűrűjébe (végre :P), majd megkezdtük az átépítéseket. Sajnos Juszuf ellenünk dolgozott, így ez a folyamat kínosan hosszúra sikeredett, amit gyakorlatilag csak az nem vett észre, aki nem akart. Tudtam, hogy készülnek ránk a környékbeli klánok, de mit volt mit tenni, kemények vagyunk.

Gondoltuk ha már lúd, legyen kövér.. ne menjünk hajnalban, vegyék csak észre a jöttünket.. Ráállás 20 óra, indírtás 21 óra előtt.. A sokak által említett piaci egységmozgás egy kis provokáció kívánt lenni, mivel szembeseregre számítottunk. Úgy tűnik nem jól sült el, ugyanis mindent gondoltunk az ellenfél klánról, csak ilyen merev passzivitást nem. A piaci íjakat nem is mozgattuk meg, mivel a meglevő éplisták szerint semmiképp nem tudtak volna védeni minket, de úgy tűnik Ők IS készültek ránk, így mégis megtették.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote