View Single Post
  #2  
Old 11-05-2006, 13:06
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Sziasztok!

Tehát az ötlet, ami többeknek tetszett:

Javaslom a rúnatermelés lecsökkentését a jelenlegi templomonkénti 10 rúnáról ötre. Ugyanakkor a varázsló személyiség kibővítését aszerint, hogy ezek az országok a nem ilyen személyiséggel rendelkező négyszeresét, azaz 20rúnát termeljenek/kör/templom. jelenleg túl sokan tartanak túl sok rúnát, ezért nem bír sok gyakorlati jelentősséggel, kivéve azoknak, akik így szeretnék fölös pénzüket tartalékba fektetni.

Ezzel a változással talán kicsit felértékelődne a rúna szerepe. Eddig egyedül 4es szinten tapasztaltam, amikor orkkal voltam, hogy néhanapján szükségem lett volna kis utánpótlásra, amit bőven kaphattam karavánnal, illetve fosztottam.

A varis országok is piacozhatnának végre valamivel, így számukra is élvezetesebb lenne a játék.

A cél az, hogy minél többen válasszák /lépéskor, illetve esetleges újraindulással/ ezt a lehetőséget, és szinesedjen a játék.

A piacokra elővetítve ez azt jelentené, hogy egy ideig egyre kevesebb rúna lenne a piacon, de később valószínűleg beállna az egészséges szint.

A véleményetekre, kiegészítésetekre vagyok továbbra is kiváncsi
Hát ez így szép és jó de:
Most millió szám van runa a piacon ugyhogy ez a változás igen keveset befolyásolna .Max annyit nem 20milla lenne kint vagy 25ös árban hanem 15milla 45-ben(persze ez sem 1-2nap alatt lenne így:P)