View Single Post
  #268  
Old 11-02-2015, 16:06
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A forduláshoz fixen 4k és/vagy 9k hektár szükséges.

A top30% akkor jön szóba, ha annyira tetszik az 1/A, hogy nem akarsz onnan semmiképp fordulni. Ha tetszik, és szívesen játszol ott, akkor nem hiszem, hogy elérhetetlen a top30%.
Mint írtam szerintem az nem játékélmény, hogy mondjuk 1 évig ott üldögéljek A-ban és termeljek, hogy a top közelébe juthassak és eközben a többi csoportban feltorlódnak az országok és ott nem tudok játszani.
Számomra a játék az ha folyamatosan tudok haladni emellett élvezem is a játékot és előnyökhöz juthatok.
Jelenleg ha oda készülök nincs játékélmény mer a termelés nem az, és a többi csoportban sincs mivel mindenhol elérem a maxot plusz a 2k top kört és szabira kényszerülök.

A másik gond szerintem, hogy 600k érték a top ez ami eredményezi a hosszas termelést is, mert 600k érték szerintem olyan 11-11.5k föld vagy annál is több, ezt Én sajnos nem tudom.
De ha mondjuk 400-450k nál lenne a top máris több ország harcolna a helyéért több ország kapna erre lehetőséget és kevesebb semmit tevés (termelés) lenne aminek köze nincs a már említett játékélményhez.

Több olyan országról tudok akik évekig termeltek milliós egységeket hogy bejussanak és meg is tartsák a helyet... Egyenlőre annyit látok hogy bent vannak de megtartani nem fogják a már szintén említett potenciális célpont szerepe miatt mivel ezen országok kerülnek elsőnek földelésre a többi már csak X Y Z terv, amit egyébként meg se lépnek
Reply With Quote