View Single Post
  #265  
Old 11-02-2015, 15:29
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Exclamation

Előre is bocs ha nem ide való de nem találtam más ehhez hasonló témát és indítani sem tudok...

A-ban drasztikusan csökken a csoportlétszám.. Az utóbbi 1 évben meglátásom szerint több, mint 30 játékossal kevesebb a létszám.
A top 30% már beláthatatlan távba kerül az újonnan oda induló országoknak.
Most kb 600k értéken van a top30 alja, ez egy éve körülbelül 100k értékkel lejjebb helyezkedett el ami iszonyat mennyiségű föld..
Maga ez a játék része így már szerintem nem a játékélményről szól mivel óriási vagyonokat kell felhalmozni akár évekig gyűtjögetni, hogy oda fel lehessen jutni mivel nagy lyukak is vannak az országok között, van ahol közel 40k érték különbség is van.
Emellett a legszörnyűbb, hogy ha fel is jut oda az ember fia akkor sem tartható az állapot mivel a régiek akik évek óta ott vannak azok leginkább az újonnan oda be "furakodó" országokban látják a potenciális célpontot, tehát ha nincs jó ismerős akkor ahogy oda feljut valaki olyan gyorsan pottyan is ki.
A két legnagyobb klán nem támadja egymást, körülbelül évente 3x kimennek valamelyik 3x kisebb klánra kiléptetéssel, azok utána küzdenek, hogy vissza férjenek, ezek mellett az újak a kis pénzükkel és null ismeretségükkel hogy tartsák meg a helyüket ?
Szerintem most már pont ott tart az egész, hogy az ezer éves top30-asok elvannak fent új ember viszont nem juthat be, amint veszélybe kerül egy erős klán top helyezése levernek valakit mert több 10 milliós egységekkel bírnak. Ezzel most nem a nagy klánokat akarom bírálni, senki ne értese félre! Hanem szerintem, hogy esélyt kapjon más is erre a lehetőségre valahogy újra kell reformálni ezt a rendszert.
Egyébként ha ilyen ütemben halad az egész akkor 2év múlva 40 játékos fogja jelenteni a top30-at...
Atinak egyszer már 2x említettem télen azt mondta, azért vannak kevesebben mert közeleg a karácsony, utána pedig ismét kevesebben lettek akkor azt mondta azért mert jön a nyár.. Most már se karácsony se nyár és még annyian sincsenek mint 1 éve ilyenkor sőt kb 30 játékossal kevesebb is van... És tippre azt mondom hogy 2 héten belül még vagy 5 játékos fog fordulni...
Én szeretném kihasználni ezt a lehetőséget, hogy A-ban is játszhassak de emellett a többi csoportban is tudjak haladni, jelenleg ez lehetetlen mivel arra kényszerít a jelenlegi helyzet, hogy 4k hektárról leforogjak, mert ha ezt nem teszem akkor csak A-ban tudok játszani, de mivel máshol is akarok így a kettő együtt nem megy...
Erre várnék építő jellegű ötleteket, ha lenne valakinek esetleg... Nekem első körben az jutott eszembe, hogy ki kéne bővíteni a top30-at esetleg top40-re... Vagy itt hektárszámhoz kötni mondjuk 10k hektár.
Támadó jellegű és oktató véleményeket nem szeretnék..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Bomi For This Useful Post: