View Single Post
  #26  
Old 10-29-2009, 21:10
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nemtudom, hogy a "bunkerproblema" (ami nem is problema) miatt miert akarjatok az egesz fordulasi rendszert megreformalni....
Nekem úgy tűnik, hogy nem mindenki érzi "nem problémának". Mint mondtam, nem olyan dolog, amivel nem lehet együttélni, viszont se a bunkereseknek sem a többieknek nem jó. A bunkereseknek nem az igazi, mert kényszerből azok, a többieknek meg azért, mert vagy nem lehet a bunkereseket ütni, vagy csak óriási kockázattal. Ez, hogy senkinek sem az igazi, nem azt jelenti szerinted, hogy lehet "problémának" hívni, és lehet róla beszélni?
Tele van az A olyan játékosokkal, akik igazából egyáltalán nem szeretnek A-ban játszani, ez akárhonnan nézem problémának tűnik. Az egyik banda azért nem szeret ott játszani, mert nem játszhatja amit szeretne, de muszáj ott lenni, a másik banda meg azért, a muszájból játszók miatt nem tud haladni, ráadásul a muszájból játszók tolják fel a tophatárt.
Cáfolj meg, de szerintem nem arról beszélünk mi (legalábbis én), hogy az a baj, hogy valaki deffelősen játszik, hanem az a baj amiért deffelősen játszik, és ami miatt a többiek játéka is nehézzé válik.
És pont az "amiérten" szerintem lehetne változtatni, és van létjogosultsága a témának.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Von For This Useful Post: