Thread: Angol 1/A
View Single Post
  #4  
Old 12-19-2006, 12:42
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
de igen te kezdted azzal hogy nagyképű szöveget nyomsz - nem először - arról, hogy mekkora király vagy az angol A-ban. egy jópárszor elszámoltam tízig és megálltam hogy kommentáljam, de kezd idegesítő lenni.
Én büszke vagyok arra a klánra... Nem arra, ahogy most áll, illetve amit a közelmúltban elért, hanem arra, ahonnan indult, és ahogy indult!
Ez volt az a klán, ami téged a (3)-ashoz juttatott, és ezek után még anyázod?! Nem gondolod, hogy ez kicsit gusztustalan dolog?!
És igenis büszke vagyok arra, hogy a nevem ott van azon a listán! Aki azt mondja, hogy nem kellene, hogy büszkeséggel töltsön el, az irigy kutyus

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
tény hogy az ottani orik jelentős része felfedezéssel szerezte a területét, és én nem is állítottam többet. olvasd vissza. például nem állítottam hogy mindenki ezeken a módokon szerezte volna a földjét - márcsak azért sem mert ez lehetetlen. tehát mielőtt felháborodsz és nekem ugrasz, olvasd el mit is írtam pontosan. utána írd le nyugodtan - ha ilyen fontos -, hogy te abba a kis részbe tartozol, aki a földet ténylegesen ütötte.
Csak a szövimről tudok beszélni... 10 emberből 6 fedezéssel jött fel ide, ez tény... De én a 6-4 arányt nem látom jelentősnek... Azt viszont megkérdezheted, hogy a másik klán hogy jutott fel ide... Ott áll az általad említett jelentős része... Sőt, talán mind... Egyedül Arwen ütött most egyet, egyből anyázott is minket, mint sokházas termelő székletkupacok!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
de tény hogy így történt: azaz senki nem küzdött meg a pozícióért, és a birtokolt föld jelentős része is felfedezésből van. erre talán ne legyen senki ennyire büszke...
Ezt írtad! Ott van, megnézheted! Pirossal kiemeltem, hogy mi az amiért szót emeltem!!! A senki szó azt hiszem mindenkit kizáró szó... Ugye?

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a felfedezési részt nem kommentálom, egyrészt amíg ott voltam nem ütöttél túl sokat (második alkalommal semmit), másrészt volt pár ezer kör, amikor nem figyeltem mi történik odafent, így nem tudhatom.
Nem! Hiszen addig mindenkit leütöttünk, akit lehetett... Akkor is ütöttünk volna, de a "klán legnagyobb tagja és az ellenfél legnagyobb tagja"-szabály bekorlátozott minket... Annak a tetejéig végig ütéssel mentünk, ami olyan 5500 heki volt!!!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
senki nem állította hogy csaltál, de az mnt és kapcsolatok esetedben is áll, ez tény. légyszi ne próbáld meg magad kívül helyezni az ott fennálló állapotokon, mert lehetetlen.
MNT-t kötöttünk Remyékkel... És? Nem értem? Az valami bűn? Vagy mi?

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
leírtam már az előző postomban is, és megismétlem - nyilván elkerülte figyelmedet:
"ez nem azt jelenti, hogy másképpen nem lehetett volna képes rá, de tény hogy így történt"
Hát nem így történt!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
sértik a tények? sajnálom. de azt hiszem elég sok időt töltöttem el abban a klánban, és elég sok közöm van hozzá, hogy jogom és alapom legyen bírálni; mind azt ami most van, mind azt ahogy a helyzet kialakult. meglepő hogy ilyen ingerült vagy, a másik klán tagjai normálisan lereagálták...
Akkor legközelebb menj a másik klánhoz, és huzasd fel magad velük... Az, hogy ott vagyunk, az hogy ilyen állapotban - részben - annak is tudható, hogy voltak baráti orik, akiket fel kellett húzni! Ne izgulj, több ilyen felhúzás nem lesz... Aki fordulni akar, küldjön meg érte! Vagy vágódjon be Remyékhez, ki tudja, még mindig mnt-sek leszünk velük...
Reply With Quote