View Single Post
  #7  
Old 06-21-2006, 13:29
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah, mivel látom, hogy vannak itt súlyos hiányosságok, ezért mielőtt fajt váltasz mindenképpen ajánlom a súgó átolvasását!

A kérdéseidre a válaszok:

Az új fajnál, ami nem élőhalott lesz, az embereid biza enni fognak, ezért kell nekik tanya (főleg úgy, hogy az első 24 körben nem tudsz piacozni és venni nekik kaját), aztán a varázslóknak kell a templom, a tolinak kocsma, a seregeknek ugyibár barakk (súgóban benne van, hogy mennyi férőhely van a templomokban, kocsmákban és barakkokban, ami faji sajátosságoktól függően változik). Mivel valahonnan le kell bontanod épületet, hogy tudj egyéb épületeket felhúzni és ez valószínű a barakkból és a házból lesz, ezért mondtam, hogy előre számold ki miből mennyit szeretnél...
Én továbbra is az óriást ajánlom, mert ahhoz ha hadi óriást építesz, akkor elég keveseb vari is, tolizni úgyse nagyon lehet vele, tehát csak pár száz db toli kell, hogy ne tudjon minden jött-ment lelopni, a többi pedig mehet seregnek...

pld itt egy 600 hekis hadi és kicsit varis óriás:

ház: 107 (7490)
barakk: 286 (16016)
torony: 18 (1008 íjász)
templom: 58 (8120)
kocsma: 10 (560)
raktár: 8
tanya: 80 (kaja termelésed: 6480 kaja fogysztásod: 6438)
bank: 20
Könyvtár: 13

Természetesen venned kell tekercseket is, hogy meglegyenek a %-ok, azt, hogy melyik fajnál miből mennyi %-od lehet, a súgóban benne van, illetve ott megtalálod azt is, hogy mennyi % eléréséhez mennyi db tekercs kell.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.