View Single Post
  #3  
Old 06-21-2006, 10:01
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mland
Helló mindenki.

Hamarosan eljön az ideje a szintlépésemnek. Ez a pillanat azért fájó számomra mert meg kell válnom a szeretett Élőholtjaimtól.
Bárki bármit mond az a tény tagadhatatlan, hogy az 5. szinten kellemes velük a játék, mivel tök igénytelenek. Viszont rengeteg rosszat olvastam róluk ezért megremegett a lábam.

Szeretnék tanácsokat kérni, hogy milyen fajjal érdemes folytatnom a pályafutásomat.

Természetesen tudomásul veszem, hogy mindenkinek más és más a jó faj.

Amennyiben élőholtként legalább azt tudnám, hogy ki lopkodja az embereimet, vagy hogy ki gyújtogat, akkor eszembe sem jutna váltani, ugyanis sem varázsolgatni sem pedig lopkodni nincs szándékomban és én a későbbiekben (fajváltás után) is csupán a védekezéshez és a támadáshoz fogom használni őket.
Szerintem kicsit túl van bonyolítva az egész varázslósdi meg tolvajlósdi.

Persze ez az 5.-ik szinten a szövi társaim csinálnak nekem gömböt, de később nem akarom őket kitenni a rajtam keresztüli rablásoknak.

Tehát várnám az építő jellegű tanácsokat.

Elég kevés infót adtál igy konkrétumot, senki se fog tudni adni.
Van-e tanyád, mármint építettél-e párat a szintlépéshez? vagy mennyi pénz van tartalékon?

Ha nincs sok pénz, akkor talán elfként eltudsz bújni...építesz pár templomot még az ötös szinten, eladsz mindent ne legyen sok gabona fogyasztás. Szintet lépsz sokat imádkozol és reménykedsz milyen jó dolog a fantomsereg nevű varázslat.
Egyébbként ha a pszihéd bírja, hogy szétszednek akkor bármi lehetsz. Leütnek a csoport aljáig ott elég sok elhagyatott ország teng-leng akiken vissza tornázhatod magad!

A legegyszerübb ha indítasz egy új országot az 5-ös szinten...ugyis beéri az átalakuló országod.