Thread: Saját házak
View Single Post
  #1  
Old 08-16-2009, 10:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Saját házak

Sziasztok!

A nyáron még két ritka "eseményt" meg szeretnék tartani, ezek egyike az első házválasztó.

Mivel a jövőhéten nekem úgyis elég ritkás lesz a netem, ezért ideális lesz az idő arra, hogy mindenki rengeteg pénzt összegyűjtsön, kinézzen egy szimpatikus házat magának, majd megtartsuk az első olyan alkalmat, amikor házat lehet választani.

A ház arra jó, hogy oda csak Te (pontosabban a karaktered) mehetsz be, ott tárolhatsz dolgokat, amiket más nem vehet el, és ezeket nem is kell állandóan magaddal cipelni. Egyfajta raktár... Ezen kívül, mivel ház, ugye ott lakik a karakter, kényelmesen berendezi magának, így ha ott lépsz ki, és ott tud a karakter pihenni, akkor VIP tagként a karakter addig is töltődik, amíg nem vagy belépve a játékba.

Hogy legyen némi verseny, összesen csak 3 ház kerül most kiosztásra.

A kiosztás licit-szerűen fog történni, a kikiáltási ár 1 millió arany. Néztem, hogy ez hány karakternek lehet ideális, rengetegnek, úgyhogy ez az indulási ár szinte bárkinek megfizethető. Pláne, hogy addig még van is idő gyűjteni. A házakat a három legtöbb pénzt adó játékos fogja elvinni, a licitálás nyilvánosan fog zajlani, itt a fórumon. (Ezért ha még nem vagy regisztrálva a fórumra, akkor célszerű megtenni. )

Bővebb infók jönnek majd ahogy közeledünk a licitálás felé, addig most csak gyűjtsetek sok-sok pénzt, ha részt szeretnétek venni az eseményen.

Kérdések és válaszok itt: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3732

Jó játékot!
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links