View Single Post
  #11  
Old 02-09-2006, 04:12
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula
Half megkockáztatok egy merész megjegyzést, lehet hogy a betörö is elgondolkodna azon hogy esetleg vásárra vigye e a bőrét
Bár szerintem vannak hivatásos bűnözők akiknek mindegy hogy Te otthon kutyát fegyvert vagy risztot tartasz.
A másik van egy FERÉSZ nevü szervezet, remélem még működnek, Fertartási engedélyel rendelkezők érdekképviseleti szervezete, valami ilyesmi a nevök, annak idején mikor az új fegyver tartási törvényt dolgozták ki, ők egy kiváló ajánlást tettek a törvény alkotok elé (természetesen azokat ez nem nagyon érdekelte) de it hozzá értő emberek kidolgoztak egy nagyon szigorú követlmény rendszert, pl azt volt benne hogy a fegyverismereti vizsga ne abbol áljon hogy lőtéren nem lövöd agyon magad és hogy 5 lőszert el tudsz engedni a lőlap irányába, hanem egy 300 lövéses ipsc pálya teljesítése volt a feltétel, mert aki azt megcsinálja arrol elmondható hogy biztonságosan tudja használni a fegyverét, elő fogom ezt keresni és bemásolom ide nektek pontosan. (még jó h az első számto laz utolsóig az összes kaliber meg van itthon)

Abból nekem is megvan pár, de elég finyásan olvassom a cikkeket róla innen látszik hogy inkább érdeklödő vagyok mintsme a dolgok nagy tudoja
Hát ihgen elgondolkoznának. Dehát a kockázat valamilyen szintne most is megvan a betöröknek. És ha szervezettek amúgy is többne lesznek több fegyverrel. Hát nem tom melyik a jobb megoldás. Én remélem az elözőben is azt írtam, hogy támogattom a fegyver tartását otthon kocsiban is!! egy megfelelően elkészitett vizsga után.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
Sponsored Links