View Single Post
  #15  
Old 04-30-2007, 12:49
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Zzerrrba'rahf View Post
Hello mindenki!

Kezdő mf gnóm hadis(varis) vagyok (5 szint). 30% feletti barakkal környékemen tekintélyes számúnak mondható varijaimmal (+10% kocsma az élőholtak fosztása & az éplisták miatt) eddig nem sok félni valóm volt...... & most 2-3 kör távolságra tőlem "cirkál" íj-ló felállásban (1:3.5-hez arányban) mf ork, aki még vándor is. Na már most számolgattam & arra jutottam, hogy nagyon beférne & akár a kőkorszakig lemészárolhatja tudományokban immár HIBÁTLAN orimat.
Na már most konfliktus még nem volt(sok gyenge ori van a környéken), de ez az ork több, mint konkurencia ,mert az pontlistán is szembeötlő, h. nagyon tapasztalt. Egy esetleges csúnya verést, pedig max. egy megelőző csapással tudnék -talán!!!- elhárítani (tekintve a lovakat, ki-kitámadgat más orikra, esetleg építek még templomot, v. barakkot?, v. kocsmát? a könyvtár + a bank helyére) Az biztos, ha ez az ori támad rám előbb: nekem kampec.
Szal most "B" terv gyanánt megpróbálok gyorsan szövit keresni.
De független attól, hogy hogy alakul kiváncsi vagyok h. a tapasztalat alapján 1 nem teljesen kiélezett(még barakkot?, még kocsmát?, v. templomot?) mf tudós/gnómnak mennyi esélye van egy (az infóim szerint maxin kiélezett) mf vándor/ork ellen? Egyáltalán h. kellene harolni ellene??? (rengesem?)

u.i. Elit/íj felállásom van (3/1-hez raányban)

A válaszokat előre közönöm.
leginkább az ork kitekizését ajánlhatom, aztán egy gyors pusztítás, de ha van tartaléka, akkor ezt tudja pótolni és a végén lehet, hogy te jársz rosszul...
a másik meg az, hogy akkor semmiképp ne kezdd el a harcot, ha 3 körre van és te nem vagy vándor ő meg igen...

Last edited by Burning; 04-30-2007 at 12:53..
Reply With Quote