View Single Post
  #13  
Old 03-27-2014, 19:33
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mondom mi a bajom a kedvezményes klánbalépés eltörlésével, és hogy mit tudok elképzelni.

A bajom az, hogy alapvetően hátom csoportra bonthatóak az A-ban levő országok:
  1. Akik ott vannak, játszanak, fordulnak.
  2. Akik csak azért vannak ott, hogy B-ből fordulhassanak.
  3. Akik hosszútávon aktívan játszanak A-ban.

Az első két csoportot nem érinti a kedvezményes klánbalépés. Az első csoportnak viszonylag hamar nullázódik a leadandó földje a fordulással, a második csoport pedig jó esetben egyetlen klánban van egész végig.

A harmadik csoport az, akiknek az első csoporttal fel kell tudni vennie a versenyt. Az 1, 2, max 3% leadandó földdel, miközben ők nem hónapokat, hanem éveket vannak a csoportban, a leadandó föld nullázódása nélkül.

Ha teljes mértékben eltöröljük a kedvezményes klánbalépést, akkor a régóta aktívan játszóknak nagyjából semmi esélyük nem lesz, mert 15-20% földet nemigen fognak leadni.

Amit el tudok képzelni, az az, hogy az utolsó X időszak klánbalépései alapján számolódjon a leadandó föld. Most csak hasraütésszerűen mondjuk az utolsó 1 év. Ezzel a megoldással a gyors ki-be lépegetések továbbra is "drágák" lesznek, de ugyanolyan eséllyel indul egy 10 éve A-ban lévő ország is, mint egy frissen fellépett.
ez az otlet egész kiválo
ennek egy régen aktivan játszo de már leporgott topkoru ori is hasznát tudná venni
találkoztam jopárszor ezzel a kifogással mikor probáltam valakit visszacsalni játszani
az én 19%-ős dilemmámra is megoldást jelentene
sose éreztem igasságosnak a leporgo topkoroket mivel semmiben nem kulonbozik egymástol az aki 3éve hagyta abba de x évig tolta mint aki x éve tolja
szvsz mindketto megérdemelné a kedvezményét és megdolgozott érte
mégis az egyiknek leporog ugye...
ez az évente nullázodo dolog nagyon szimpi
Reply With Quote