View Single Post
  #45  
Old 11-13-2012, 18:06
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by lacy View Post
te akarod be magyarázni a hadi-toli félelfet
Eddig értem, erre reagálok. Nem, nem én akarom bemagyarázni a hadi-toli félelfet. A félelf nem haditolvaj, hanem sima tolvaj. Ami tolvajlásban támadó, mágiában mérsékelten védett, hadilag pedig gyenge. Legalább 5651346134-jére mondom el. Engem félelfként sosem zavart ha bevertek, mindig elfogadtam, hogy ezen a téren gyenge vagyok. Az viszont zavar, hogy a játék 2/3-át, -amiben erős lennék- fele annyira sem lehet kihasználnom, mint szükséges lenne.
Ha egy félelfet védelemre gyúrnak, az halott ügy. Akkor már sokkal jobb a gnóm, a törpe. Akármennyire megfeszültök, nem tudtok olyan félelfet alkotni ami felveszi a versenyt a gnómmal hadi-toli kategóriában. Márpedig a 35%barakk-10% torony már nem sima tolvaj.

Az pedig, hogy az egyik hozzászólásodban azt állítod 14% templommal senkit sem lehet gömbözni, simán befednek....majd a másikban, hogy a 8% lazán elég, hát nem is tudom. Nehéz az ilyen emberekkel vitatkozni. Mintha csak az lenne a célod, hogy megcáfolj, és igazából azt sem tudod, hogy mit szeretnél közölni, azon kívül, hogy nekem semmiképp sincs igazam. De ezt megtehetnéd privátban is, vagy megadom az emailcímem és ott cenzúra nélkül elmondhatsz mindennek. De a megbeszélések talán nem ezt a célt szolgálná.