View Single Post
  #92  
Old 11-16-2012, 12:36
Mors Mors is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Emiatt a mondat miatt nem hiszem, hogy a tolvaj országokat még nehezebb helyzetbe kellene például hozni, amikor másik témában pont az ő életképességük javítása a cél. Itt olyan javaslatok hangzottak el, hogy a mástól ellopott árut el se lehessen adni a piacon.

Van-e bármi OKA és ELŐNYE a javaslatnak? Ha nincs, akkor nem érdemes vele foglalkozni.
Csökkentené a tartalék szerepét. Jelenleg (legalábbis olyan csoportokban, ahol van cucc a piacon) ha elég tekercset írtam/újrázgattam, akkor egy jóféle hadiorkos szövivel leverek bárkit, akkor is ha egyébként kevésbé vagyok aktív, vagy a támadásaim felét elrontom, mert ha egységnyi idő alatt mondjuk harmadakkora kárt is okozok, mint amennyit elszenvedek, ha tízszer több a pénzem, mint az ellenfélnek, akkor egyszerűen neki idővel elfogy, nekem meg nem

Ha ez így jó, és nincs igény ezen változtatni, akkor nincs értelme a piachoz hozzányúlni. A tolvajokon szerintem se segítene, ugyanis sereggel pillanatnyilag sokkal könnyebb a benttartott tartalékot elvinni.