Thread: W-s forum
View Single Post
  #39  
Old 07-01-2008, 19:07
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by The Sopranos View Post
eleg 1 felkialtojel is Beni,nem vagyok suket...
joval regebb ota vagyok W-s mint te nem kerem a tanacsod,koszi.
irigy sem vagyok,mert magamtol leptem ki a forumrol,meg segitenetek sem kellett,eleg volt az a par dolog amit lattam
nem tudom hogy talaltatok ki hogy csak regi W-sek mikor ti sem vagytok mindannyian azok,de ez megint mas kerdes.
reszemrol befejeztem az OFF-ot
csupan annyit szerettem volna elerni hogy ne arcra menjen a dolog,de tudom mi sem valtozik
Nem tudom, mi lehetett az a pár dolog ami elvette a kedved. Sajnálom, ha volt ilyen, pedig tényleg nagyon jó kis fórum volt, és most is az. Én elég régóta vagyok W-s, és mondhatom Neked, akik W-sek voltak, azoknak mind mind igyekeztünk, kérés nélkül is küldeni meghívót. Ekének is abba az orijába küldtem, ahonnan annó fórumozott. Abban pedig végképp nincs igazad, hogy "arcra" megy a meghívás, hiszen, mint minden közösségben itt is vannak emberek, akik kevésbé szimpatikusak egymásnak, de a meghívót feltétel nélkül küldtük mindenkinek, hisz a W fórumának gyökeres részei, és ahogy eddig meghívó nélkül oda tartoztak, ugyanúgy továbbra is odatartoznak.
Mindenkit szeretettel várunk, egyetlen kikötés, a W-s jelen vagy múlt, semmi több.
Reply With Quote