View Single Post
  #633  
Old 12-05-2011, 09:49
bandes bandes is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Cpt Balu View Post
És akkor csodálkoztok újoncok hozzáállásán... Mit látnak amikor idejönnek?
Abszolút nulláról kezdik, bekerülnek az épp ötödjére vagy többedszerre fordulók közé 5. szinten, és amikor ezt nehezményezik (ki hogy, mert tényleg rémisztő a 72 kör letelte után), ezt kapják: itt vannak a mélyen tisztelt Poolok, akik etalonnak tekintik magukat a tökéketes hódítósok részére, ütéssel fenyegetnek, ahelyett hogy értelmes párbeszédet folytatnának. Nem állítom hogy pl. werden írása tartalmilag ne tartozna a röhejes kategóriába, vannak eléggé eltévedt pontjai, de ugyanakkor jól felvázolják, mi is a jelenlegi helyzet. Ebbe minden hasonló játék belekerül egyszer, az eltelt idő hozza magával, de lehet kezelni, csak épp nem "jajj nekem már 15 szemem lenne rég..." megjegyzésekkel. El kéne gondolkozni (ha jól tudom ezt már máshol is felvetettem, talán nem véletlenül...) nekem pl. kevésbé van bajom a folyamatos támadásokkal, a nehéz játékmenettel, de az ilyen arrogáns hozzáállás a régiektől szerintem undorító... legalábbis nem épp felhasználóbarát Vagy az újoncokat már csak vip miatt kellene megtartani, és hogy Nektek legyen kit ütni...?
Pool gyors csopikban szokott játszani, és ha jól tudom külön fel van rá hívva a figyelem regeléskor, hogy a kezdők ne oda menjenek. Tehát ha akarna se tudna tök kezdőket verni.
Reply With Quote