View Single Post
  #19  
Old 05-18-2010, 12:52
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Senkinek nincs megtiltva, hogy termeljen A-ban. Lehet, hogy Von-ék nem a legjobb példa, mert remek játékosokról van szó, de ők termeltek A-ban pár hónapot, majd klántámadásokkal 2 hét alatt fenn voltak bőven a TOP-ban.

Ha valaki úgy érzi, hogy pénzhiányban lesz, akkor megoldhatja, hogy fellép, és csinál egy akár életképtelen országot. Javasoltam már ilyet, láttam is többet.
Fellépnek elffel, húznak 20%házat, 8%templomot, 20%kocsmát meg 50% bankot/tanyát. Elég sokat lehet így termelni, majd ha elégnek érzik, akkor megoldják a pénzátpakolásokat, és az újrázást ehetőbb, könnyen felvihető fajokra. Pl 4-en felléptek, újráznak egy törpét, 2 orkot meg hagynak egy hadisabb beállítottságú elfet, és klánban felütnek a pénzből, és már lefordulni se akarnak majd...
Ezt te sem gondoltad komolyan. Ahhoz, hogy ilyen orival sok pénzt tudj termelni, ahhoz egy dologra van szükség: marha nagy szerencsére!
Mert ne mondd nekem, hogy hónapokig nem szúrják ki a körülötte lévő orik?
Egy tűzgolyó és már látszik, hogy milyen egységei vannak, egy rengetés és az épületei is nyilvánvalóak lesznek. Szóval pénzt csinálni, azért nem ilyen egyszerű!
Én inkább úgy látom, hogy a fenti nagy orik, akik már jól elvannak egymás mellett, tudnak inkább átállni termelőre és sok pénzt csinálni, tehát egy újonnan fellépő klánnak esélye sincsen őket megszorongatni, de még a top alját elérni is sokkal kevesebb, mint volt ez régen.
Ezért támogatnék valami olyan ötletet, ami kicsit könnyítene az A-ból való forduláson.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Olasz For This Useful Post: