View Single Post
  #16  
Old 05-18-2010, 12:47
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Senkinek nincs megtiltva, hogy termeljen A-ban. Lehet, hogy Von-ék nem a legjobb példa, mert remek játékosokról van szó, de ők termeltek A-ban pár hónapot, majd klántámadásokkal 2 hét alatt fenn voltak bőven a TOP-ban.

Ha valaki úgy érzi, hogy pénzhiányban lesz, akkor megoldhatja, hogy fellép, és csinál egy akár életképtelen országot. Javasoltam már ilyet, láttam is többet.
Fellépnek elffel, húznak 20%házat, 8%templomot, 20%kocsmát meg 50% bankot/tanyát. Elég sokat lehet így termelni, majd ha elégnek érzik, akkor megoldják a pénzátpakolásokat, és az újrázást ehetőbb, könnyen felvihető fajokra. Pl 4-en felléptek, újráznak egy törpét, 2 orkot meg hagynak egy hadisabb beállítottságú elfet, és klánban felütnek a pénzből, és már lefordulni se akarnak majd...

Ez így mind szép és jó, egyet is értek vele, de:

Tegyük fel fellépek A-ba 2K heki körül a szövimmel, semmi támogatás, magunknak kell először termelni, majd feljutni. Ha most kezdeném, kb. a 10K hekit kellene megcélozni a biztos top30%-hoz, tehát 2K hekin kell összetermelni az ország megötszörözéséhez(!) elegendő tartalékot, kis ráhagyással. Mivel nem csináltam még ilyet, nem akarok találgatni, de biztos nem 8-10 yardba kerülne fejenként...
Reply With Quote