View Single Post
  #5  
Old 07-12-2006, 13:24
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Felkutattam a családfámat és rájöttem, hogy én vagyok a gyökér.
- Rodney Dangerfield

Az egoistáknak az az előnyös tulajdonságok, hogy más emberekről nem szoktak beszélni.
-George Carlin

A ruha teszi az embert. A meztelen emberek kevés vagy semmilyen befolyással nem rendelkeznek a társadalomban.
-Mark Twain

Leszokni a cigarettáról a világ legkönnyebb dolga. Én csak tudom, legalább ezerszer megcsináltam már.
-Mark Twain

Óvakodj az orvosi könyvektől, belehalhatsz egy nyomdahibába.
-Mark Twain

A Jóisten semmit nem teremtett cél nélkül, de a legyek nagyon közel vannak hozzá.
-Mark Twain

Ne örülj nagyon az adócsökkentésnek. Ez olyan, mintha egy rabló pénzt adna vissza neked taxira.
-Arnold Glasow

A leghosszabb szó az angolban az, amely az "És most egy szó a támogatónktól" kifejezés után jön.
-Hal Eaton

Néztem az Indy 500 autóversenyt, és arra gondoltam: ha előbb kezdik, akkor nem kellene ennyire sietniük.
-Steven Wright

Ha az emberek nem akarnak kijönni a meccsekre, akkor senki sem állíthatja meg őket.
-Yogi Berra

A gödrök első törvénye: ha benne vagy, hagyd abba az ásást.
-Denis Healey

Az egyik éjszaka egy meleg betörő járt nálunk. Betört és átrendezte a bútorokat.
-Robin Williams

Az én elméletem az evolúcióról az, hogy Darwint örökbe fogadták.
-Steven Wright

Ha a szüleidnek nem voltak gyerekei, komoly esélyed van rá, hogy neked sem lesznek.
-Dick Cavett

Az élet egy nemi úton terjődő fertőzés, amelynél a halálozási arány 100%.
-R.D. Laing

Olyan világban élünk, amelyben a limonádé mesterséges aromákat tartalmaz, ellenben a bútorápoló szerek valódi citromot.
-Alfred E. Neuman
Reply With Quote