Thread: 1A események
View Single Post
  #13410  
Old 06-11-2013, 16:32
TheGame TheGame is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2012
Location: Szováta
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 67%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyu View Post
Szerintem teljesen mindegy hány éves vagyok nem kompetens ,szerintem az a dolgon nem változtat. Én csak azt nem értem ha senki nem csinál semmi olyat akkor nem lehet anarchba kerülni nem így van? mert ha így lenne rossz lenne a rendszer, de nyilván itt nem erről van szó. Tehát valamit kellett csinálni hogy átkerüljön valaki ami szabályokba ütközik vagy random átkerülhetnek emberek? és ha fellebbez akkor esélye van visszakerülni,ez olyan szúrópróba szerűség? De felvilágosítást senki nem kap hogy mégis mi történt hogy a jövőben tanuljunk belőle hogy azt ne csináljuk amiért átkerült,mert valahogy ez titkos dolog én úgy látom, már akkor ködfelhőt csináltatok hogy nem látni semmit sem LE van írva érthetően hogy több ország szabálytalan irányítása miatt került át,ezek szerint lehet szabályosan több országot irányítani ennek remy megtalálta a módját,és ez nem szivároghat ki, amíg nincs átírva a szabályzat ennek megfelelően? így már értené mindenki a dolgot és nem lenne értetlenkedés.

Nem tudom pontosan,hogy mi is tortent de ezelott par évvel en is meg jartam igy. Tesomat latogattam es tavolt akartam nezni mivel meg az IPAD-om az o internetere csatlakozott a szerver egybol anarch-ba rakott engem is meg a tesomat is. Elmondtuk neki,hogy mi tortent es Ati meg is ertette es vissza rakott mind2-onket.
Szerintem valami ilyesmi tortenhetett itt is !
Reply With Quote