Thread: 1A események
View Single Post
  #13407  
Old 06-11-2013, 15:16
Gyu Gyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most már had kérdezzem meg, hogy miért pont ez az eset szúrt szemet. Akkor miért nincs baj, amikor más kerül vissza anarchból? Az miért nem ekkora téma, hogy ugyanerre Neked is lenne lehetőséged hasonló esetben?

Alapvetően csak dögöljön meg Remy, vagy van valami konkrét ok, amiért egy általános szabály esetében csak és kizárólag egy embert emelsz ki, miközben tucatnyi más ember járt már eddig is és fog a jövőben is járni hasonló cipőben? Akár Te is.
Szerintem teljesen mindegy hány éves vagyok nem kompetens ,szerintem az a dolgon nem változtat. Én csak azt nem értem ha senki nem csinál semmi olyat akkor nem lehet anarchba kerülni nem így van? mert ha így lenne rossz lenne a rendszer, de nyilván itt nem erről van szó. Tehát valamit kellett csinálni hogy átkerüljön valaki ami szabályokba ütközik vagy random átkerülhetnek emberek? és ha fellebbez akkor esélye van visszakerülni,ez olyan szúrópróba szerűség? De felvilágosítást senki nem kap hogy mégis mi történt hogy a jövőben tanuljunk belőle hogy azt ne csináljuk amiért átkerült,mert valahogy ez titkos dolog én úgy látom, már akkor ködfelhőt csináltatok hogy nem látni semmit sem LE van írva érthetően hogy több ország szabálytalan irányítása miatt került át,ezek szerint lehet szabályosan több országot irányítani ennek remy megtalálta a módját,és ez nem szivároghat ki, amíg nincs átírva a szabályzat ennek megfelelően? így már értené mindenki a dolgot és nem lenne értetlenkedés.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyu For This Useful Post: