View Single Post
  #8  
Old 06-01-2009, 11:56
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Ezzel még mindig az a baj, hogy a kétkezes sebzés megtanulását kötöd olyan tényezőkhöz amik folyamatosan változnak.

Tehát ha nekem van 50 erőm, és 10es szinten vagyok, továbbá van 9 segédem, akkor megtanulhatom ezt a képességet, míg ha nincs segédem akkor nem.
Plussz azt mondom még 10es szintű karakter sem tanul erőt a drága tpből, egyébként igaz nem erősítené nagyon meg a karaktert ezzel bajom sincsen, de őszintén értelmét sem látom.
Szakadjunk el a 1-10. szintű karakterektől. Ez a képzettség később, 15. meg 30. szint fölött válna igazán hasznossá.

De 1-10 között: miért baj az, ha valaki az erő helyett segédtoborzást tanul, és emiatt tud 2 kardot használni?
Vagy medálja van, és tud 2 kardot használni?
Vagy Erő varázslata van, és tud 2 kardot használni?

Ha egy másik karakter NEM erre gyúr, akkor miért probléma, hogy feltételekhez van kötve a megtanulása?
Igenis, ha én halászatra gyúrok, meg kenyérsütésre, akkor hadd legyek (10-es szinten) gyengébb hadis, mint az, aki segédeket toboroz, és 2 karddal harcol.

És igen. ha van 50 erőd, 10. szinten, meg 9 segéded... Hát kardozz jobban, mint akinek ezek a feltételek nem adottak. ugyanis ezeket a feltételeket TP nullázás nélkül is reális esélye van elérni egy karakternek, aki "hadis" szeretne lenni.
(csak azt ne felejtsd el, ha túl erős ellenségbe kötsz bele, és leveri a segédeidet, elveszted az egyik kard használatának "jogát", így csak 1 karddal harcolsz tovább, kisebbeket sebezve - tehát az ellenség tovább él - tehet lehet, hogy meghalsz... Ezt mérlegelned kell 10-es szinten! Továbbra is úgy látom, jobban színesíti a harci palettáját a játéknak, mint amennyivel megbonyolítja.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 06-01-2009 at 12:01.. Reason: zárójeles a végén