View Single Post
  #7  
Old 06-01-2009, 11:50
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Kitértem arra, hogy az igazi előnye ennek akkor jön elő, amikor már többször tudsz támadni körönként.

Egyáltalán nem hiszem, hogy rendes játékban egy 30. szintű karakternek nem lesz 200-as ereje, minden nélkül.
Egy 1. szintű karakter meg nem nagyon lesz topklánban. Ha meg mégis, és lesz medálja, akkor szerintem megérdemli, hogy 1-el nagyobbat sebezzen, mint a többiek.
Pláne, hogy 10-es szinttől lehet majd megtanulni. Tehát egyetlen 1. szintű karakter sem lesz emiatt erősebb a többinél.

Segítők: igen, ha van 9 segéded, 10. szinted, és harcművészeted, akkor tudd használni.
A bökkenő ott van, hogy egy csatában a segédeid halnak meg elsőnek. És mint tapasztaltuk, iszonyatosan hamar is ráadásul...
Következésképpen, amennyiben a feltétel nem teljesül (értsd: 200 alá megy az erőd), akkor az egyik kard "essen le rólad", és a sebzésed álljon vissza alapra, hsiszen onnantól kezdve 1 fegyverrel harcolsz.

Sőt, ugyanez erő varázslatra. Ha egy picit erősebb lényre támadsz, igenis, hogy Erő varázslattal is fel tudd venni a 2. fegyvert. De ha elmúlik csata közben, a sebzésed is csökken. Ezt bele kell számolnod.
Ezzel még mindig az a baj, hogy a kétkezes sebzés megtanulását kötöd olyan tényezőkhöz amik folyamatosan változnak.

Tehát ha nekem van 50 erőm, és 10es szinten vagyok, továbbá van 9 segédem, akkor megtanulhatom ezt a képességet, míg ha nincs segédem akkor nem.
Plussz azt mondom még 10es szintű karakter sem tanul erőt a drága tpből, egyébként igaz nem erősítené nagyon meg a karaktert ezzel bajom sincsen, de őszintén értelmét sem látom.
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]