Thread: Minden ami 1/A
View Single Post
  #689  
Old 06-26-2006, 09:03
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Leírtuk h nem a játékkal volt a probléma, hanem egy vagy több emberrel, persze nem tudjuk h kik voltak, NEM IS VÁDOLTUNK MEG SENKIT!
Felteszem a kérdést: jobb strucc módjára a homokba dugni a fejünket? Mert akkor irjatok pár levelet h szüntesséh be a híradókat is...
Igazad van, nem a játékkal volt problémátok, hanem embereket rágalmaztok... Amúgy de, megvádoltatok több embert is... tegnap este amit írtatok, azt egy olyan laikus barátom olvasta el mikor éppen nálam volt, akinek köze sincs a hódítóhoz, mégis lejött neki, hogy de, itt vádaskodás megy... ma meg már ugyibár olvashattunk arról is, hogy az ellenfeleitek és hasonlók... és már megbocsáss, de azon a 2 klánon kívül, ami hozzátok tartozik, elvileg mindenki ellenfél nektek (ezt nem egyszer ti fogalmaztátok meg!), így gyakorlatilag az 1/a teljes csoportját gyanúsítottátok meg... de ha csökkentjük ezt a látszámot mondjuk azokra, akiknek (a ti megfogalmazásotokban) érdekében állhatott ilyet tenni, akkor 4-5 klán marad, tehát igazad van, akkor nem 500 környéki emberre hanem csak 40-50 emberre próbáltátok meg ráhúzni a vizes lepedőt... mert ti nem vádaskodtok de azért...
Azt hiszem én itt be is fejezem az ezzel a témával kapcsolatban az írogatást, mert már ott tartok, hogy míg az elején sajnáltalak titketek, hogy feltörték az orikat amikkel játszotok, de most már lassan oda jutok, hogy azt fogom mondani, hogy megérdemeltétek (és Atis ilyen esetekben eddig kifejtett véleményét osztva) miért nem vigyáztatok jobban a gépetekre és az oritokra.

További jó vádaskodást és anyázást.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote