View Single Post
  #10  
Old 01-29-2006, 08:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
Játszom az 5. szinten is, regeltem új orit is, előtte meg feljebb vittem egyet. Mind a kettőnél (senki sem tudhatta, hogy én vagyok, tehát nem a népszerűségem volt az ok), alapvetően jellemzőek voltak az alábbiak:
1: védelem alól kijőve: 5 x rengés, szárazság, vihar, mészárlás!!!, rombolás!!!, fosztás
2: folyamatosan mészárlások és minden ami belefér
Vonzhatod az ilyeneket akkor. Nekem is volt ismeretlen, 5. szintű országom freemail csoportban, tehát azt se mondhatod, hogy nem volt sok lehetőség arra, hogy hiénák vegyenek körül, de 400 hekiig el tudtam úgy jutni, hogy egyetlen mészárlást kaptam, azt is olyankor, amikor kint volt a seregem, tehát mégcsak csökkenni se igen csökkent tőle semmim.

Anno, amikor az volt a kérdés, hogy hullával vajon lehet-e haladni, szintén viszonylag gond nélkül jutottam fel a 2000 fős csoportban a top100 ország közé.

Nyilván van, aki a kezdőkre pályázik, de azt meg kell kicsit rendszabályozni, amikor megerősödtél, és el van a dolog rendezve.

Az angolban ráadásul nem is lehet akármeddig ülni egy csoportban, mint a magyarban.
Reply With Quote