View Single Post
  #28  
Old 08-18-2009, 15:44
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Teljesen mindegy hányadik vagyok 5-ös szinten, és valóban nem ez a csoport fogja eldönteni a jogosultságát egy kezdeményezésnek, de azért nem rossz szerintem egy totál értelmetlen országtól az aktívak közötti 16. hely.
Miért ne játszhatna valaki varis felfedezőt, ha egyszer azt szeretne, mert TE azt mondod, hogy értelmetlen, értem már. .

Szerintem, az hogy minek van értelme, teljesen helyzet függő. Milyen a csoport és saját magad helyzete. Kik vesznek körül, kikkel játszol, mennyi időd van, nos ezek után nem neveznék egyetlen játék stílust sem értelmetlennek, esetleg a hulla varist, de azért ez nem ugyanaz. .
OFF
Én nem mondtam, hogy nem játszhat valaki varis felfedezőt.

(5. b) Olyan kimondatlan premisszát tulajdonítani az ellenfélnek, amelyet az nem vállalt fel.
(3. a) Eltorzítva bemutatni a másik álláspontját (túlegyszerűsíteni, eltúlozni, megtévesztő módon idézni).

Vagy az előbb a stílussommal kapcsolatban:

(1. e) Az ellenfél személyét támadni az álláspontja helyett.

ON

Továbbra is az a helyzet, hogy nem mondtál érvet, viszont ahogyan fent jeleztem, kitűnően alkalmazod a racionális érvelés szabálysértéseit.
Kis összefoglaló:
Csabi mondott érvet a varisról, amire azt hoztam fel, hogy értelmetlen. Ez mit jelent? Azt hogy nem kell varist játszani mert megnehezíted a saját dolgod, ahelyett, hogy hadivarist játszanál. És nem azt mondtam, hogy nem játszhat senki sima varist, hanem, hogy aki annak ellenére, hogy a saját dolgát nehezíti meg, mégis azt választja, annak ne járjon bónusz érte.
Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy 70% barakkos orik ellen legyen már malusa az ellennek varik meg tolik terén. Nos, ha én úgy döntök, hogy mondjuk B-ben 70% barakkal megyek, holott azért fajtól függően a 40-45% is elég, akkor miért is járjon még nekem valami bónusz?
Mindenki játszhat olyan országgal amivel akar, de ha valaki nem a legjobb megoldásokat választja, annak csak ezért ne járjon semmiféle könnyítés, akkor se ha direkt választja ezt.
De lentebb Taszi kitűnően összefoglalta: ha ezt játszod, annak ára van.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post: