View Single Post
  #16  
Old 12-01-2009, 20:34
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 13%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Az utóbbi időben többen felfigyeltünk arra, hogy mérhetetlen vagyon újrafelmahozódások történtek újraindulások segítségével. Természetesen nem az országokban tárolható készpénzmennyiségre gondolok, hanem a tekercsre, rúnára és a felvihető képzés alatt levő egységekre.
Ahhoz, hogy az egyes szintek újrakezdésének a lehetősége rendeltetésszerűen legyen használva szerintem:
  1. vagy egyedi elbírálás lenne a megoldás, azaz az illetékes szerv objektív vizsgálata utáni engedélyével lehetne csak szintet újrakezdeni...
  2. vagy be lehetne építeni egy szűrőt, ami figyelné az országok általános állapotát és mikor az valóban szint újrakezdésére szorul,megteheti 500 kör után...
  3. vagy maximalizálni a szintenkénti újrázások lehetőségét..

Azt semmiképp nem támogatnám, hogy korlátozzuk a szintenként felvihető képzés alatt levő egységek, tekercsek, rúnák, meg még ami számát,mert az már amúgy is korlátozva van (4,294,967,295 db ) és ha én valóban megdolgoztam azért a vagyonért, akkor ez biz hátrányosan érintene minden ok nélkül.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote