View Single Post
  #3  
Old 01-29-2017, 16:26
eyjaf eyjaf is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 39%
Default

3 országom email címe nem változott.abból 1 anrachba került.De mindegyikbe be tudok lépni,jelszó nem változott,tudtam azonosítani.
A 4. országomnak megváltoztatták az email címét.jelszó nem változott meg,de azonosítani nem tudom az email cím miatt.Új emailt kérelmeztem,ez 1 hónap múlva lesz élő...sajnos szabadságra sem tudom tenni,mert a varázsló készültség nem 100%-os.

Az előző levelemre adott választ értelmeztem,felfogtam.De x év után újra játszani nem olyan könnyű mindenféle kommunikációs és egyéb büntetés megvonás stb.- vel.
Szóval valamilyen segítséget kérnék,hogy ezzel a 4. országommal most mit tudok kezdeni.hogy tudom ismét játékba hozni?

(Zárójelben teszem csak,hogy amikor abbahagytam a játékot,minden országom szabadságra lett téve,gondolom azonosítás hiányában idővel inaktivvá kellett volna válniuk...de ezek szerint nem így történt...Mégegyszer hangsúlyozom,értelmeztem és felfogtam az előző levelemre a választ...De azért kíváncsi lennék miért került anarchba,ki nyúlt az országaimhoz,ezt ha valamilyen úton lehetne tisztázni,vagy utána járni megköszönném)