View Single Post
  #1  
Old 11-06-2007, 09:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Igényfelmérés: SMS fogadás Vodafone irányból - 1. kérdés

Sziasztok!

Az SMS fogadó rendszerünk átállításával megnyílt az elvi lehetőség a Vodafone irányból történő emeltdíjas SMS-fogadásra. Csak elvi lehetőségről beszélek, hiszen ennek esetleges bevezetése rengetegmindentől függ.

Ezt a témát egy igényfelmérő témának indítottam.

Arra kérek mindenkit, hogy a szavazáson a valós helyzetét jelölje be, ne itt poénkodjon senki. Ha valaki nem akarja megmondani, akkor egyszerűen ne szavazzon semmire.

A témát az általános beszélgetések közé indítottam, hogy új fórumozók is kifejthessék véleményüket. Elsősorban nekik szól, hogy a szavazat önmagában semmit nem ér, kérnék egy pár szavas leírást is arról, hogy miért arra a pontra került a szavazat, amire.

Mint említettem, ez egy igényfelmérő téma csak, a szavazás eredménye csak tájékoztató jellegű. Akkor sem biztos, hogy ezt az irányt bevezetjük, ha mindenki azonnal élne ezzel a lehetőséggel.

Ráadásul ez még csak az igényfelmérés első része, lásd témacím, ennek eredményétől függően még folytatódik az igényfelmérés tovább...

A szavazati lehetőségeket nem nagyon részletezem, azt hiszem egyértelműek, nem nagyon van mit hozzáfűzni.

Mégegyszer arra kérek mindenkit, hogy a valós helyzetének megfelelő pontra szavazzon. Ha több pontra is tudna szavazni, akkor arra szavazzon, amelyik a legjellemzőbb.

Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links