View Single Post
  #733  
Old 01-26-2014, 20:38
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ha az 1. ötlet megvalósulna, én lennék az első, aki törölné az összes országát. Miért? Csak.
Egyetértek.

Regeltem egy országot anarchba, hogy kipróbáljam az újítást. Megmondom őszintén, nem tartom játékosmegtartó dolognak. A kézikönyvet is letöltöttem, hát az valami szörnyű. Félreértés ne essék, nem a tartalma, hanem úgy ránézésre. Létezik olyan KEZDŐ játékos, aki azt végigolvasta? Szerintem nem.
Legnagyobb problémának azt tartom, hogy Ati túlságosan is benne van ahhoz, hogy lássa a kezdő szemével a játékot.
Én régen játszottam, akkor egyszer elmentem szabira és akkor nagyon zavart, hogy miért 72 óra, ha nekem csak 1,5 napig volt programom. És onnan kezdve 11 év telt el (!), kb. amikor újra reggeltem, hogy változott valami.
Illetve úgy gondolom, hogy nem a régi játékosok fogják ezt megoldani, akik már elértek valamit, így minden nagyobb változtatást elleneznek.

Öcsémről tudok csak példát venni. 3 nap kellett neki, mire megszokta, hogy a szavaival élve "ez csak excell-táblázat". De neki ott voltam én, aki mondta, mit kell csinálni és hogy majd jó lesz.
Azóta már élvezi.

Szerintem ha meg akarja tartani az új játékosokat, akkor sokkal nyitottabbnak kell lennie Atinak. Szerintem vele is előfordult már, hogy valamit elsőre kapásból elutasított, aztán később mégis jónak találta. Mint mindenkivel.
Reply With Quote