Thread: Hulla tuning
View Single Post
  #515  
Old 05-03-2009, 21:45
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
Mivel nagyjából kirajzolódott már, hogy szintenként mekkora legyen az ütőereje, ezért tovább léphetnénk a többi fejlesztési pontra. Gondolom mindenki rájött már, hogy egyetlen valaminek a fejlesztése nem lesz elég. Ezért inkább csomagokban érdemes gondolkodni.

Szerintem érdemes lenne beszélni a következőkről.:

1. a katonai morál emelése

2. a hullára nyitott térkapuk müködése

3. a gyújtás próblémája

4. erősebb betegség

5. információszerző képessége

Az lenne a jó ha föntről lefele haladva tudnánk közös álláspontot kialakítani, mert lehet hogy az utolsó kettőre nem is lesz szükség.
Csupán egy ici-picit kéne feljebb görgetned a fórumot, és látnád, hogy vannak javaslatok.
Egyrészt sehol nem láttam kirajzolódást, hogy mekkora legyen a hulla szinténkénti (brrr) ütőereje, másrészt véleményem szerint nem önjelölt irányítgatókra van szükség, aki kijelöli a megoldandó problémákat, hanem értelmes vitapartnerekre, akik elolvassák, értelmezik, és elgondolkodnak mások javaslatain, majd szükség esetén véleményezik, és saját ötletekkel állnak elő.


stivi: Atival értek egyet, miszerint nem kéne forszírozni sem a védelem varázslat, sem a teljes krónika varázslat, sem pedig a térkapu felderítése varázslat automatikus használatát az élőhalott számára, mert ezzel éppen az egyik különlegessége, a varázslatok nélkülisége veszne el, pedig éppen azt kell ügyes játékkal kompenzálnia.

Az építés gyorsításánál szerintem sokkal jobb megoldások is léteznek a gyújtogatás okozta probléma megoldására.

Viszont arra már én is gondoltam, hogy érdekes lenne a hulla faj, ha a mészárlásban elhulló egységeket megkapná (akár alap katonaként, akár olyan egységként amilyen elhullott az ellenségénél), mert így akár lehet a módosítások után is gyengébb más hadis fajoknál, de megérné vele játszani, hiszen remek pénzforrás lenne, ha egy szövetség tagjaként mészárolgatná a környéket, míg egy orkot, óriás vagy gnómot pénzelni kéne, hogy meg tudjon élni.
Reply With Quote