View Single Post
  #180  
Old 10-03-2006, 19:49
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yorgem View Post
Szerintem a hullánál nem morálnak kéne hívni és akkor nem lenne gond vele ... és pont azért kéne 100-on tartani mert ő rá nem hat semmiféle külső befolyásoló tényező ezért mindig ugyanannyi a teljesítménye Pl kiadják neki a parancsot, hogy csináljon valamit ő addig csinálja 24 órában amíg mást nem adnak neki .
Az alap probléma még mindig az a hullával, hogy kicsi az ütő és védőereje, ami annak tudtában, hogy tolvajokkal és varázslókkal egyáltalán nem tud semmit, igenis komoly hátrány. A legfontosabb feladat azt hiszem az, hogy úgy módosítsuk a hullát, hogy jól üssön, de ne boruljon fel az egyensúly, és ne teremtsünk legyőzhtetlen fajt.

Ha ésszerűen végiggondolod, onnantól, hogy a hulla serege erősebb lesz, jobban, többet tud ütni, máris meg lesz oldva a katmorál kérdése is. Itt nem az a lényeg, hogy gyönyörű meséket találjunk ki, és biológiai szemppontból elemezzük az élőhalottakat, hanem hogy kőkemény számolásokkal hatásossá tegyünk egy gyenge hódítós fajt. Ha ez meg van, akkor jöhet a misztikus mesélgetés, hogy miért olyanok amilyenek.

Ezért én azt mondom, a hullát módosítsuk adott esetben úgy, hogy akár az orkkal is felérjen a hadereje, de mindenképp legyen sebezhetőbb. Annak nincs értelme, hogy apró, rendkívül okos reformokat alkalmazzunk a fajjal szemben, amikkel érdemben nem ér semmit.

Ennek fejében az én javaslatom a következő:
-Minden szinten +50% hadügyi plussz, vagy minden szinten +30% védekezési bónusz és +60% támadó bónusz, a jelenlegi csoportonként növekvő hadügyi bónusz helyett, amely +40%-nál nem megy magasabbra.
-Ha már erősebb a serege, legyen nagyobb létszámú is. Imígyen a barakkok ne 40 egységnek adjanak helyet, hanem 50-nek.
-Hulla országonra nyitott térkapun keresztül ne legyenek elérhetőek a szövetségesei.

Ugyanakkor elvenném a jelenlegi bónuszai közül:
-az ellene irányuló emberrablások a távolság függvényében a szokottnál kevesebb embert visznek el.
-a földrengés csak minimális károkat okoz.

A számok jelenleg még csak puhatolózás szerűek, ezért kérek mindenkit, hogy mielőtt negatív kritikát írna a commentemre, számoljon egyet, és írjon inkább jobb számadatokat, százalékokat.
Reply With Quote