View Single Post
  #172  
Old 09-29-2006, 16:22
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yorgem View Post
Én még úgy módosítanám a hullát, hogy tegyük fel a barakkba mondjuk 3 szor annyi katona férne el alapból lásd tömegsírok, hogy egy kicsit morbid legyek és 20 vagy 30 %-át képezheted a lakosságot katonává de viszont ha letelt 5. ik szinten a védelmed akkor mindennap támadnod kéne legalább egyszer különben elmenne a sereged mondjuk elöször az 5%-a és ez minden nappal növekedne köv nap már a maradék 6 %-a és így tovább és csak 5.-ik szinten lenne védelmed a többin nem vagy csak egy rövid időre hogy ne tudj 3 nap alatt iszonyatosan megerősödni ...
Én ezt találtam ki de ezen lehet finomítani is ha gondoljátok... várom véleményetek

Tehát a 3szor több egység a barakkokban javaslat alapján:

200 hektáros hulla, mondjuk kezdésnek 140 barakkal és 60 házzal -gyors példa, csak a szemléltetés kedvéért, ne egyetek meg- a következőképp néz ki: 3000 fős lakosság, napi 600-900 katona képződik. A 140 barakkba 16800 egység fér el, ebből legyen mondjuk csak 12800 lovas. Ezeke felfelé 5 tábornokkal, 100%-os morállal, természetesen 5. szinten 117.511-es támadóértéket képviselnek.

Míg egy 50%-os ork, a maga 100 barakkjával 5200 egységet tart max lakáshelyzet mellett. Természetesen tábornok személyiséggel, és legyen mondjuk 4000 lova. Ezek felfelé, 8 tábornokkal, 100%-os katmorállal, vérszomjjal, 40%-os hadüggyel 74.954-el ütnek.

E mellett az orkot ott szopatod tolvajokkal és varázslókkal, ahol akarod, míg a hullát nem igazán tudod bántani...

Ilyen körülmények között rendkívül egyszerű lenne a hullának napi egyszer ütnie. Illetve az alap 100%-os katmorálra se lenne szüksége, megszerzi azt magától rendkívül könnyen.

Számoljatok utánam, szerintem semmit nem számoltam el. Mindenesetre azt mondom, hogy át kéne gondolni még egyszer ezt az ötleted.
Reply With Quote