View Single Post
  #1  
Old 05-22-2007, 11:39
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default Lefokozás újítás.

Sziasztok!

Íme egy új, lehurrogni vagy támogatni való téma a lefokozással kapcsolatban.

Biztosan mindenki találkozott már azzal a helyzettel (ha máskor nem, hát kezdő korában) amikor nagy nehézségek árán kiképzett mondjuk egy elitet, majd az élet úgy hozta, hogy erre neki nincs szüksége, akár végleg, akár időlegesen. Előre is bocs ha nem lesz egyszerű ahogy leírom, de nem írtam vázlatot.

Mint köztudott az elit képzéséhez +3 fegyver szükséges, az ő képzése sokrétűbb az íjász vagy épp lovas társainál. Ha lefokozzuk, elviekben a tudása nem vész el, lehet, hogy tesz egy kis kitérőt a mágia világába és varázslótanonc lesz, de később őt is lefokozhatjuk varázslóbol és visszatérhet eredeti hivatásához. Csak a vér íze csíllapítja szomját. Ekkor újra ki kell csengetni a három fegyvert és én morgok de nagyon.

A javaslatom az, hogy a lefokozott egységek fegyverigényét szolgáltassa vissza rendszer vagy tartsa számon, hogy az átképzésnél, ne kelljen túl mélyen a zsebedbe(fegyvertárba) nyúlnod.

Ha tehát egy elitet lefokozol, akkor egy íjász képzését fegyverigény kifizetése nélkül elindíthatnád. Elvégre egy elit jártasabb a hadviselésben mint sima katona társa. Jobban tanul bele új mesterségébe. Lehet, hogy már íjjal is lött anno az elit kiképzésen.

Ez csak egyfajta megközelítése a témának, nem kell túl komolyan venni, nem akarom a világot megváltani, tudom, hogy csak egy hónapja játszom, de akik ezzel jönnek azokkal nem leszek jóban.

Várom a javaslatokat, hogyan lehetne ezt kivitelezni.
Reply With Quote
Sponsored Links