View Single Post
  #8  
Old 10-30-2009, 10:55
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
mivel egyéni véleményt kell irni, igy ugy veszem, hogy én biztos nem választanám ez a szemit. Sok értelme nincs
Simán lehet olyan körülmény, ahol - nyilván nem első személyiségnek - bevállalható lenne, mert mondjuk rettentő drága a katonapiac, vagy főleg azért, mert üres. De, ha történetesen felezné a katonai veszteséget, akkor a kereskedőnél is több értelme van, mert napi 1 ütéssel többet spórolsz mondjuk, mintha a 20-30 bankodra kereskedő vagy.
Pl terítéken van az építész személyiség is, ami szintén nem egy tipikus első választás, ezek szerint nem csak annak lehet létjogosultsága.

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Véleményem szerint az uj személyiség hozzon valami újat a hódba, ne pedig a meglévőket kezdjük el boncolgatni
Ugyanúgy az építészt tudnám felhozni: az orknak eleve van bónusza az építés gyorsaságára, másnak nincs. Erre meg csak a törpének van, másnak nincs szóval a meglévő boncolgatása azért erős túlzás, de legalábbis más ugyanilyen téma ellen is felhozható érv akkor már

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
és arra rámondani hopp itt egy új dolog, mekkora fejlesztés
Valahogy sejtettem előre, hogy nem fog sikerülni a földön maradva megkritizálni. Hol olvastad, hogy rámondtam volna, hogy mekkora fejlesztés? Sőt, még írtam is, hogy rá lehet mondani, hogy nincs sok jelentősége, ezért felesleges.
Másrészt ki is fejtettem, hogy miket vettem számításba a kitalálásnál, vettem a fáradtságot, hogy gondolkozzak is rajta, ne csak felböfögjek valamit.
Hidd el, engem sem nyűgöz le az ötlet, és nem is állítottam sehol, hogy világmegváltó lenne. De ha nem lenne mondjuk varázsló személyiség, de valaki javasolná, azt mennyien támogatnák vajon? Mégis van.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote