View Single Post
  #503  
Old 11-21-2012, 13:45
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
A térkapu nyitás minden esetben kiderül ha nem infantilis/lusta az illető. Ha egy félelf térkaput nyit rád, valószínűleg nem azért teszi, hogy süteményeket dobáljon át rajta. Főleg ha ez az ötlet megvalósulna.

Ha te meglátnál magadon egy térkaput, válaszlépés nélkül hagynád? Nem. Akkor lenne kockázat? Lenne.

Ettől függetlenül én sem látom sok értelmét. Esetleg a nyersanyag-gabona tartalékokra lehetne még pályázni ezzel, de kicsit erősnek érzem... Én is sokszor forgattam már nagyon sok gabonát a piacon, és nem kicsit zavaró lett volna ha tudom, bármikor elvihetik a nagyját. Akkor inkább nem is játszom vele, és akkor nem lesz mit lopni. De ezzel inkább a csoport szívja meg.
nem. ha bevezetik hogy látszódik bármilyen piac visszatéréshez köthető idő akkor ha felest látok egy gömbön addig ütöm amíg nem újrázik vagy töröl... biztos ami biztos nem lenne kockázat, mert feles se

EDIT.: lehet a feles kezébe adni valamit, infoszerzés, lopás, vagy akár ártók terén (bár az azért elég jól müxik)

csak nem szabad elvetni a sulykot, inkább a hasznosság legyen a cél. akiknél tényleg sok pénz van azoktól lophasson vmennyit (figyelembe véve hogy 17x lop akár azonnal, míg egy pár milliárdos tartalékért elgürcölnek a törpék a bányában egy hónapig is)

meg nem az a lényeg hogy azt kell egyszerűbben megoldja amit eddig is (piaci tarcsi lopása pl)
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.

Last edited by Surranohalal; 11-21-2012 at 13:48..
Reply With Quote