View Single Post
  #501  
Old 11-21-2012, 13:34
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Úgy néz ki a bankátlopás nem igazán tetszik a többségnek, úgyhogy összeállítottam pár racionálisnak mondható ötletet a felessel kapcsolatban (is):

1) Katigyilok hatékonyság akár 3szorosára növelése - Ez lehet univerzális az egész hódra vonatkozólag akár
2) Tsobi írta azt hiszem, de nem vagyok biztos benne, szóval előre is bocs, ha nem ő volt. Számítson annyit a feles tekije, amennyi az ellennél van. Így ha kirámolja tekercsre, nem kell bevegyen belőle vagy hazavárja a sajátját és tudja hozni a maxot
3) Valamiféle piacfelmérés. Így a szövinek is hasznára válna, ha látná, hogy a másik szövi kb mekkora tartalékkal rendelkezik. Ezt lehetne a toliértékarányhoz is kötni, ha csekély, akkor egy kb darabszámot/cucc-ot hoz csak, ha hangsúlyosabb, akkor egy hozzavetőleges hazatérési időt. És ha totális a fölény, pl 30-40%al is simán beférne, akkor teljes kép a piaci cuccokról, és azok hazaérkezéséről.

Szerintem ezért már etetni is megérné a felest, nem csak tartani.

*Szerk: Ja, és a 2es is lehet univerzális, hogy az ember ne szenvedjen hátrányt, gnóm úgysem tud tekit lopni a többi faj ellen meg tessék bevédeni magunk vagy kinttartani piacon a cuccot.
1, a katigyilok lehet 3x is bár ha éppen szeret a random most is oda tud tenni egy orinak a dolog... (pl egy kezdőnek). de valóban jelneleg értelmetlen az akció. viszont ezt nem csak a feles kéne kapja persze
2, ennek nincs jelentősége... 1 lopás után simán beveszel tekit - ez 1 másodperc - és lopsz tovább, sokat.
3, hogy láthassa más piacát? talán hogy mi van kint, esetleg saccra mennyi.. de kerüljön rengeteg készülibe.
és hogy mikor ér vissza cucc? hogy belopjon tekire aktivitás/erőfeszítés/próbálgatás/játéktudás/kockázat nélkül bármely nem-gnómot? ez elvetendő rész
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
Sponsored Links