View Single Post
  #80  
Old 07-16-2010, 21:11
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
.....
Ez a javaslat szerintem csak párak egyéni érdekeinek kedvezne, másnak nem.......
Szerintem nem 1, nem 2 ember jött anarchba játszani miattam.
Nem 1, nem 2 embernek osztogattam az aranymilliárdokat ingyen, hogy könnyen elinduljon.
Se földet, se VIPet, semmit nem kértem cserébe.

Nem tudom miért fáj neked (vagy bárkinek) az, hogy ez a lehetőség megkönnyíteni az életünket azzal, hogy nem kéne hajnali 3-kor felkelnem azért, hogy lefrissítsem a piacot. (lásd pl.: kufár)
Lehet, hogy egyesek számára ez felfoghatatlan, azoknak azt kívánom, hogy este 10-kor érjenek haza melóból, és hajnali 5-kor keljenek fel, mert menni kell melózni.
És ezalatt "félidőben" keljen fel, és frissítse a piacot... minden nap.
Hosszú ideig csináltam ezt. (2/D)
És a legszebb része az egésznek az, hogy soha senki nem köszöni meg, hogy mindig van cucc a piacon, és az árak is elfogadhatóak.
Soha egy köszönömöt nem kaptam!
Viszont ha véletlenül elaludtam, és késtem egy órát... Neadj' Isten fontos dolgom volt, és fél napig nem volt cucc a piacon... huhúú... K.anyázás az jött rendesen, hogy "***** miért nincs cucc? Meg miért ilyen drága? **** szórakozzatok..."
Azért nincs, mert van nekünk, nagyorisoknak is valódi élete.
Azért drága, mert a sok szemfüles hiéna kipakolja az eredeti ár többszöröséért a cuccot, hogy amíg én frissítem a piacot, addig az övét horribilis áron kénytelen megvenni az, akinek szüksége van arra a termékre.

Hozzáfűzném:
Nem azért van minden szinten minden termék kint a piacon folyamatosan, mert azt olyan élvezetes csinálni. Hanem hogy a játékra lehessen összpontosítani, és ne arra, hogy "hú, sosincs egység a piacon, kénytelen vagyok magamnak képezni...".
Az összes piac pontosan azon játékosokért van fenntartva, akiknek nincs termelő országuk. Nem magunk miatt. Ezt próbálja meg elhinni végre mindenki.
Ha csak a magunk hasznát néznék, nem piacolgatna senki, hanem leutalnánk a saját országainknak a cuccokat, aztán jóvan, mindenki oldja meg maga, ahogy tudja...
Ezért senki semmit nem kér, hogy ez így legyen.
Lehet itt is normált csinálni egy pillanat alatt, képzelem mekkora káosz lenne, ha az összes termelő elmenne szabira 1 hétre, és töküres lenne a piac, mert mindenki magának termelne, amit meg elad, azt csillagászati áron...

Tudod mi a legszörnyűbb?
Azok sírnának a legjobban, akik ellenzik ezt a javaslatot....

__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post: