View Single Post
  #73  
Old 07-16-2010, 14:10
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nem azért, mert nekem nincs giga termelő orim ANARCH-ban, de határozottan ellenzem a javaslatot. Miért teszem mindezt? Jelenleg is elképzelhetetlen előnyük van az ilyen orikkal rendelkezőknek, nem csak csatározás, de haladás szempontjából is. Az, ha egy fenti Tudós vagy Túlélő esetleg Gazdálkodó vagy Kereskedő lesz csak még tova mélyítené ezt a szakadékot, ami szerintem nem segíti elő az anarchista játék érdekeit.

Belső fórumon volt egy érdekes beszélgetés a közelmúltban arról, hogy mi is az igazi gond ANARCH-ban. Elsősorban azt neveztük meg, hogy nagyon kevés az olyan kezdő, aki saját erejéből (értsd: nem VIP pénzből vagy tápolva) tud eredményeket elérni. A második a régebbiek hozzáállása volt, azaz hogy a tapasztaltabb és vagyonosabb játékosok ingyenföldként kezelik az újakat. Lehetséges megoldásként utóbbira határozottan nemes lelkületű javallatok hangzottak el, amik sajnos nem összeegyeztethetők az emberi természettel.

Ez a javaslat szerintem csak párak egyéni érdekeinek kedvezne, másnak nem.
a másik oldali megközelítés (Ts hsz-e) is reális alapokon nyugszik szerintem. Hosszú beszélgetéseknek néz szerintem elébe ez a téma.
Reply With Quote