View Single Post
  #754  
Old 01-26-2014, 22:38
Bumburnyák
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Értem, hogy nem tudsz többre figyelni a normál életviteled mellett. Akkor Neked annyi a max, amennyit nyugodt szívvel bevállalsz. De ezért nem hiszem, hogy mást korlátozni kellene. Másnak más az életvitele, több országot be tud vállalni. Vagy éppen csak egyet, és azt is csak a lassú csoportban. Ezt mindenki el tudja dönteni saját magának.

A meglátásod szerint ennek bármiféle korlátozása milyen pozitív változást jelentene?
Szerintem az 5 mindenkinek elég lenne. Ha esetleg valamelyik még szöviben is van, akkor meg pláne. Mindenki válassza ki, melyik 5 orija kell neki, a többit törölném. A csoportokat pedig esetleg összevonnám, hogy legyen több célpont.

Pozitív hatás... Nem lenne annyi szabis. Felszabadulna egy csomó sorszám . A megmaradt orik aktívabbak lennének. Több lenne a célpont. Ennyi jutott eszembe .

Még valami, ami elgondolkodtató.
Épp most láttam egy ütést a teljes eseményekben, de a célpontot már nem találtam meg. Törölte magát. Előző szinten én loptam le valakit, aki aztán törölte magát. Sajnálatos, de feltételezem az állandó kudarc miatt. Megunták.
(Majd ha nyithatok neki topikot a megbeszélésekben, lenne egy nyers ötletem ez ellen.)
Reply With Quote