View Single Post
  #8  
Old 11-12-2012, 23:31
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
igen szerintem rendben van. elég aktívnak kell lenni ahhoz, hogy az ténylegesen sérthetetlen legyen és hozzátenném ha nagyobb tétel egységről van szó nem egyszerű átvinni egyik szintről a másikra. aki belefekteti az energiát az miért nem vihetné? nem tudom próbáltad e már de nem leányálom..
Én tekercsben és egységekben szoktam tartani a pénzem, fajtól és egyéb körülményektől függően.

Viszont akkor amit nem értek. Ha szerinted normális dolog az, hogy a vagyonomat nem lehet ellopni, akkor mire valók a tolvajok? Miért teszi ki a játék jelentős részét a lopás, ha valójában nem lehet lopni*. És mi értelme van egy izgalmas stratégiai játékot olyan szintre lebutítani, ahol többet ér az, hogy hány hónapig írok tekercset, majd rohanok az újabb szemért, mint az ügyesség-aktivitás-és még sorolhatnám. Rengeteg sokkal egyszerűbb, szürkébb játék van a hódítónál. Biztos, hogy le akarunk süllyedni ezek közé? Mert jelenleg masszívan oda tartunk.

*Két faj a nyolcból, csak a haszonszerző tolvajakciók miatt van. Az ember és a félelf, ez a fajok 25%-a.