View Single Post
  #7  
Old 11-12-2012, 23:25
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Nem az én ötletem, így megvédeni sem tudom rendesen, de ami eszembe jut azt szívesen leírom.

Abban teljesen igazad van, hogy a piacon lévő több millió egység nagy gond. Abból a szempontból is, hogy az mekkora értéket képvisel, ami jelenleg foszthatatlan/lophatatlan formában van jelen. "A piac nem raktár", mégis több millió egységet lehet ott biztonságosan tárolni. Szóval még is csak raktár. Ez így nincs jól. Szerény véleményem szerint többet árt, mint használ. Mert bár biztonságban van a pénzed, ami jelentős taktikai mozgásteret ad, de még többet elvesz. Vagy szerinted az jól van, hogy teljes biztonságban meg tudod termelni a forduláshoz szükséges vagyonod, majd a játék egésze alatt kvázi sérthetetlenül tudod tárolni?
igen szerintem rendben van. elég aktívnak kell lenni ahhoz, hogy az ténylegesen sérthetetlen legyen és hozzátenném ha nagyobb tétel egységről van szó nem egyszerű átvinni egyik szintről a másikra. aki belefekteti az energiát az miért nem vihetné? nem tudom próbáltad e már de nem leányálom..
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post: