View Single Post
  #6  
Old 11-12-2012, 23:22
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ez már ott megbukott, hogy olyan változás úgy sem lesz bevezetve, amiben benne van: kivétel az A ban. az árak az egekbe szöknének, játékosok tömege hagyná abba a játékot mert nehogy már amit hónapok munkájával összeloptak termeltek egy döntés miatta elveszítsék. pl az én 1 milla pacimból B ben hirtelen lenne 10k.. (nincs 1 milla pacom de van akinek van mert láttam kint pár napja a piacon ez csak egy példa). de megnézném az illető fejét.. nem ismerem az országaidat de 1 szemmel még fel lehet kúszni a top30 aljáig de később egyre magasabbra kell és ott már nem elég 100 milla. meg mi van ha csatába kerülök és le kell bontanom a templomok felét? akkor még azt is elbukom? szerintem itt nem azt kell megvitatni miért nem, mert arra számtalan értelmes válasz van. én a miértjére nem találok egyet sem a felsoroltjaid közül.
Nem az én ötletem, így megvédeni sem tudom rendesen, de ami eszembe jut azt szívesen leírom.

Abban teljesen igazad van, hogy a piacon lévő több millió egység nagy gond. Abból a szempontból is, hogy az mekkora értéket képvisel, ami jelenleg foszthatatlan/lophatatlan formában van jelen. "A piac nem raktár", mégis több millió egységet lehet ott biztonságosan tárolni. Szóval még is csak raktár. Ez így nincs jól. Szerény véleményem szerint többet árt, mint használ. Mert bár biztonságban van a pénzed, ami jelentős taktikai mozgásteret ad, de még többet elvesz. Vagy szerinted az jól van, hogy teljes biztonságban meg tudod termelni a forduláshoz szükséges vagyonod, majd a játék egésze alatt kvázi sérthetetlenül tudod tárolni?