View Single Post
  #44  
Old 07-20-2012, 09:00
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
szerintem elég rosszul látod a dolgot
egy olyan problémát hogy oldasz meg ami a normálban is 10-en éve gondot jelent ?
ott is vannak dogivel akiket nem érdekel hány orijuk lehet, és tudják is hogy lehet kijáccani a rendszert
Nem is az indítható ország számát gondoltam korlátozni. Hanem a játszhatóságot védeni... Én nem bánom, ha van 1234 országa valakinek, de például ugyanazon a pontértéken 123db ország. (gondolok itt a B orikra a D-csoportban). Teljesen szétszedi a pontlistát a semmiért, mert beton elfek és meg se mozdulnak... Ha persze egyik felé sereg megy, előkerül 20 kiélezett ork...
Nos ilyenkor mi értelme a játéknak???

Ez kb ugyanaz az elmélet, ami alapján fórumon se lehet 3 gyors beírásnál többet írni... pedig talán egy fórumnak kisebb jelentősége van, min magának a játéknak.

Egész egyszerűen azt kéne, hogy az 1 hétnél tovább inaktív orikat automatikus szabira küldeni. Persze itt most felháborodik minden óriás termelő... de kérem, minek termelünk , ha nincs háború??? A D csopit ketté kéne szedni: D-be való fellépés előtt lehessen választani: szeretnél harccal feljebb jutni, vagy egy tamagocsi csoportba kívánsz fellépni, ahol saját termelésből és felfedezéssel akarsz elérni a topig...

Nem gondolom, hogy ez egy annyira földtől elrugaszkodott ötlet...

Nem tudom ki élvezi, hogy van 10db óriás termelője és a nap legfontosabb eseménye, hogy valaki megint túlcsorgatta piacon...
Reply With Quote