View Single Post
  #27  
Old 02-07-2006, 10:11
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Shadowrun verseny előtt, páran lányok elhatároztuk, hogy indulunk egy amazon partival. (A szép az volt az egészben, hogy a verseny előtt két nappal kezdtük el olvasgatni a szabálykönyvet...) 5 fős csapatot kellett volna összehozni, de csak négyen voltunk, így bevettünk egy srácot tiszteletbeli amazonnak. Ő egy tisztaságmániás leszbikus technikus csajszival játszott. Volt egy-két megnyilvánulása... (Remélem az idei versenyen is egy csapatban leszünk )

A történet erről szólt, hogy egy rock sztárnak dolgoztunk (rá kellett volna vigyázni, meg hasonlók). A hapsi időközben eltűnt. Meg kellett keresnünk, és eltakarítani a hullát, amit a szobájában találtunk.
A rock sztár szobájában talált csajszi fura körülmények közt halt meg, szóval fel akartuk boncolni, ígyhát elvittük a varázsló lakására, hogy míg ő varázslat útján megkeresi a pasit, az én karim a fürdőszoba padlóján felboncolja a hullát. A művelet végeztével a technikus csajszi vette át a terepet takarításügyileg. A fürdőszobába lépve ez volt az első kérdése a DM-hez:
- Egy hulla hány bőröndbe fér bele?
Végül előkerült a húsbárd, meg két Gucci bőrönd, majd irány a pusztulat.
(Később kiderült, ha a technikus nem vágja át a hulla gerincét, akkor az feltámad volna vámpírként, pár órával a boncolás után...)

A mágus eközben megtalálta a rock sztárt. Kiderült, hogy vámpírrá változott. Erre a technikus csaj a filmekben látottak alapján eldöntötte, hogy neki fokhagyma, meg kereszt kell. Tehát vett egy ipari fokhagyma prést, meg egy mázsa fokhagymát, majd irány a templom.
Először a robotja segítségével le akarta szedni a templomtoronyról a keresztet, de nem ment. Így bement a templomba, és az oltárról akarta elemelni a feszületet, de a pap épp akkor érkezett. Így a paphoz fordult, mondván, hogy szeretne venni egy keresztet. Mire a pap megkérdezte, minek kell. Erre ő:
- Tudja atyám, nemsokára Európába utazom, és nem tudom ott miféle barbár népek élnek, és szeretnék vinni magammal egy keresztet, hogy az Úr ott is velem legyen.
A pap megnyugtatta, hogy Európában is élnek keresztények. Erre a csaj:
- Atyám, az előbb hazudtam magának, az az igazság, hogy a kereszt megszerzése élet-halál kérdése. Tudja, ördögűzéshez kellene, egy kiugrott papnak, akinek nincs keresztje.
A pap szemét forgatva igyekezett meggyőzni a csajt, hogy ez komoly dolog és szakértőkre kellene bízni, szóval nem ad keresztet, inkább majd ő elvégzi az ördögűzést. Technikusunk ebben nem nyugodhatott bele:
- Igazából ez az az egész nem is igaz, én csak gyónni jöttem. Tudja bűnös életet éltem eddig, de nemrég megtértem, és nagyon fontos lenne számomra, ha meggyónhatnám a vétkeimet.
Ezt már nem utasíthatta vissza a pap. Szóval a csaj meggyónta minden vétkét (sokáig tartott a dolog ) majd nagy nehezen a pap megengedte, hogy elég nagy adomány fejében egy feszülethez és egy imakönyvhöz jusson...
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 02-07-2006 at 10:26..
Reply With Quote