View Single Post
  #16  
Old 04-14-2009, 19:44
Tsyl's Avatar
Tsyl Tsyl is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Debrecen-Mikepércs
Posts: 60
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ide jöhet egy rövid jelentkezés azoktól, akik szívesen részt vennének a játék tesztelésében.

Ki vagy; miért szeretnél tesztelni; mennyit érsz rá; mennyire vagy türelmes; érdekel-e, hogy a tesztelés után az éles játékban is kicsit nagyobb szereppel indulj, mint a többiek; mennyire sértődsz meg, ha kiteszlek a tesztből, amiért tök mást csinálsz, mint amit éppen kéne?
Nos én nem titkolom, Gyuszi a becses nevem és a vénebb korosztályt képviselem. /lásd a nick melletti fotómat is, bár az orcámon lévő szőrzetet házisárkányom sikeresen leperzselte azóta.../
Én is önként dalolva jelentkezek, a többi pedig természetesen majd elválik. Ha nem sikerül és ezért ki teszed a szűrömet, tuti nem fogok megsértődni. Aki kicsit is ismer, tudja hogy ez nem az én stílusom. Tudok veszíteni -hiszen ettől játék a játék- és mindig is elismertem ellenségeim sikereit...
Technikailag péntektől ígérik, hogy teljesen helyreáll a nettem. Innentől kezdve mivel itthon dolgozom és saját főnöke vagyok magamnak non-stop gép előtt tudok lenni, az eseményeket pedig folyamatosan tudom kontrollálni.
__________________
#568657 Transsylvania
#580780 Teszt--Elek
#587051 Dr.Akula
#784 Transsylvania 1/A /1999-2001/