View Single Post
  #123  
Old 09-11-2007, 14:00
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
hát erre ezt tudom beidézni:

Eredeti szerző: Dave Üzenet megjelenítése
Szerintem is jó ötlet ez a fagyasztás dolog. A visszaélésekről annyit, hogy ha neki megér 1000 kört, hogy némi pénzt adjon a másik orijának... No meg ugye mindenki magából indul ki nekem eszembe se jutott (az elején) hogy ezzel valaki majd megin csalni akar, vagy visszaél...
ezzel nem tudom h mit is akartál mondani, ha azt h én biztos csalni akarok, akkor eléggé rosszindulatú vagy, szerintem
ha nem akkor meg bocs
amit meg kérdezel, gondolj csak bele, van egy országod, azt totál szétverik, szintlépés előtt kiesel a top30ból már pont nem bírod az estére tevezet fellépést megcsinálni, pedig a másik orid jött volna felfele, miután hosszasan csatároztál a top30ban és vártad amíg a másik orid lépni tud, és most az az orid se tud jönni, pedig a szövijeid kezdenek türelmetlenek lenni, és vagy fellépsz és törlöd vagy mélyszabira teszed mert megvan a lehetőség
ha mélyszbira tetted, akkor amikor visszajössz, szépen lilával kiemelve, ott van a tönkrevert országod, és mindenki tudja h nem tudsz visszatámadni, mert bőven az előző szintlépés maxföldje felett vagy, ergo mindenki, boldog boldogtalan téged fog ütni, mert nem elég neked a szarrá vert ország, még üssenek tovább?????
lehet h hosszú lett, de próbálj belegondolni!nekem pl kellett már törölnöm országomat, mert a következővel haladni akartam!
erre jön az h zéró start, de nem mindig megoldás, h valamit elértél, és zérózd le, mert nem is bírsz visszatámadni, és szinte csak a fórumokba nem írják ki, h ide támadj nem bírom magam megvédeni!
Reply With Quote