Thread: Harcosok
View Single Post
  #9  
Old 10-24-2006, 13:36
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Megmondom őszintén, nekem gyakran vannak gondjaim mikor őt olvasom. Hol leesek a székről a röhögéstől, hol pedig ideges leszek mint egy régebben kibiztosított kézigránát, főleg ha a kezdőknek szánt tanácsait olvasom. Viszont lehet velem van a baj, ezért véleményeket várok pro és contra. Illetve lehet szavazni is egyet, ha sikerül megszerkesszem, mert bevallom béna vagyok kicsit
Nem muszály senkinek sme megfogadni a tanácsot sőt elolvasni sem.
De majd ha tiltják a szabályok azt,hogy leirjama véleményem bármelyik topicba biztosan kizárnak de mivel ez nem így van hát....
Jogom van bárhova leirnia véleményem neked jogod van ezt nem elolvasni.
Ja amjd holnap nyitok már 1400 témát az ügyben ,hogy ki kinek a véleményét fogadja el
Nem mondok semmit ugyis cska ezt irjátok midnig jaj nem vitázom stb gyorsan megyek
tegnap is Cyby beirt egy nagy hülyeséget utána meg is mondtam,hogy az gyorsan elszaladt

Synkel te a háború és tippekben arra a krédésemre,hogy miért jobb a lo+ij még midnig nem válaszoltálGyorsan kitértél

Ja és Draggal a vip hv topicban mégis elismerte nekem van igazam

ha már megmondják ,hogy mégse nektek van igazatok gyorsan :"Jaj veled nem vitázok elszökök mert a végén kiderül nem tok érvelni a melett amit irok"ezt teszitek csak

Last edited by Harcosok; 10-24-2006 at 13:39..
Reply With Quote