View Single Post
  #14  
Old 07-20-2007, 06:01
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi View Post
Vagy hardver, vagy szoftver, vagy az UFO-k :P

Lehet kontakthiba (működés közben nyugodtan ütögesd meg a memóriákat, kártyákat, ha ok, nem történik semmi), hardverhiba (memóriatesztet futtass pl.), puffadt kondis alaplap/tápegység ...

Ha van másik vinyód, dobj rá egy XP-t, frissen ropogósan, nézd meg, azzal csinálja-e.
Ha nincs, kérj egyet kölcsön, dobj rá egy XP-t, frissen ropogósan, nézd meg, azzal csinálja-e.
Ha nem sajnálod a mostani rendszert és elég réginek/használtnak találod, telepitsd újra (szűz install), majd nézd meg, utána csinálja-e.
Ha van kedved, molyolhatsz viruskeresővel és egyéb finomságokkal, én újrapakolnám mint a szél.

Vedd a sugárpisztolyod és likvidáld a kis szürkét, aki mentálisan terrorizálja a gépedet.

Köszi Csoki, sugárpisztolyt hol lehet kapni?

Komolyra forditva a szót, átböngésztem az eseméánynaplókat és elárulom nektek hogy érdekes módón némi szöveges infót is az xp a hibárol ha az ember kitartóan keres. Azt találtam hogy több fagyásom oka volt hogy az ideport1 nem volt hajlandó válaszolni, ez magyarázatot adhat a skype a wmp meg az ie fagyizásaira is szerintem, szal délután kicserélem az ide kábeleket esetleg megnézem hogy mit csinál ha a vinyót átteszem az ide2-re.

Azt nem tudjátok hogy a hiba kódokat hol lehet megnézni hogy mit is takar? MEg hogy azzal sok száma halmazzal amit mellékel az xp a hibához mit lehet kezdeni?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote